O Nas

Szklana Gwiazda to firma rodzinna, która została zrodzona z pasji i chęci dostarczania do polskich domów najwspanialszych ozdób świątecznych. Działamy od 2001 roku i dzięki doświadczeniu oraz umiejętnościom naszych specjalistów staliśmy się cenionym partnerem dla wielu klientów. Dzięki temu dostarczamy dzisiaj bombki, szpice na choinkę oraz inne dekoracje bożonarodzeniowe również do krajów europejskich, a nawet Stanów Zjednoczonych. Pragniemy podbijać serca naszych klientów perfekcją wykonania i w pełni indywidualnym podejściem do każdego zamawiającego.

Ozdoby choinkowe jelenie
Skrzynka z bombkami

Technologia

Tworząc ozdoby świąteczne dbamy o ich najwyższą jakość. Jej osiągnięcie jest możliwe dzięki temu, że wszystkie wyroby wykonujemy w stu procentach ręcznie i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów. W ten sposób każda nasza ozdoba na choinkę to małe dzieło sztuki.

W fabryce Szklanej Gwiazdy z wielką dokładnością dbamy o cały proces produkcyjny – zanim dekoracja świąteczna trafi do Twoich rąk, przechodzi przez dłonie wielu osób. Od projektu, przez rzeźbienie wzoru, aż do pakowania dbamy o najwyższy standard produkcji.

technologia
Nasi specjaliści

Nasi specjaliści

Co stanowi naszą największą siłę? Oczywiście pracownicy – a może raczej artyści. Każdy specjalista Szklanej Gwiazdy do perfekcji opanował technikę dmuchania i dekorowania, dlatego też nasze ozdoby na święta Bożego Narodzenia są tak wyjątkowe. W skład naszego zespołu wchodzą najlepsi projektanci, rzeźbiarze, dmuchacze oraz dekoratorzy, którzy podejmują się najbardziej skomplikowanych zadań.

A wzory? Rodzą się one w głowach właścicieli Szklanej Gwiazdy i od lat zachwycają naszych polskich i zagranicznych klientów.

Pokazy dla szkół

Jak powstają nasze ręcznie malowane bombki szklane? Mogą przekonać się o tym między innymi uczniowie szkół – organizujemy otwarte pokazy, które prowadzą doświadczeni specjaliści, pokazując, jak wygląda proces tworzenia ozdób świątecznych.

Pokazy dla szkół
pakowanie

Pakowanie

Nasze ozdoby na święta Bożego Narodzenia i dekoracje do pokojów powstają ze szkła – z tego względu ogromną wagę przywiązujemy do ich pakowania. Dzięki temu masz pewność, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie.

Ozdoby choinkowe dla każdego

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań osób o różnych potrzebach i celach. Dlatego też proponujemy bardzo zróżnicowane dekoracje bożonarodzeniowe, stawiając na oryginalność i unikatowość każdego wyrobu. Proponujemy zarówno ozdoby tradycyjne, w tym Mikołaje, bałwanki czy bombki o tematyce chrześcijańskiej, jak również nieco odbiegające od tematyki świąt – np. zwierzątka, zabawki, bajkowe postacie i inne. W ten sposób zachwycamy różnych klientów, również tych najmłodszych!

Nasza kolekcja dekoracji świątecznych i ozdób do salonu powiększa się z dnia na dzień – dzięki kreatywności i pasji, jesteśmy w stanie zapewnić ogromną różnorodność wyrobów. Dla każdego coś odpowiedniego!

Mamy nadzieję, że bombki w różnych kształtach i inne ozdoby od Szklanej Gwiazdy staną się ważnym elementem Państwa radosnych, magicznych świąt.